De Le Maître BBQ en vuurkorf (medium) is gemaakt van cortenstaal en wordt onbehandeld geleverd, waarna het staal door weersinvloeden een karakteristiek roestig uiterlijk ontwikkelt.
Deze uitvoering wordt geleverd met twee gietijzeren roosters, waardoor hij zowel als vuurkorf als barbecue te gebruiken is. Inclusief extra asopvangbak voor praktisch en netjes gebruik.
De Le Maître BBQ en vuurkorf in maat medium is ontworpen als robuuste combinatie van vuurplaats en barbecue. De behuizing is gemaakt van 2 mm dik cortenstaal en wordt blanco geleverd. Door blootstelling aan weer en wind ontwikkelt het staal vanzelf een karakteristieke roestkleurige patina. Dit geeft het product een stoere, industriële uitstraling die perfect past op terras, in de tuin of bij een zitkuil.
Deze uitvoering wordt standaard geleverd met twee gietijzeren roosters. Daardoor gebruik je hem niet alleen als sfeervolle vuurkorf, maar ook als volwaardige barbecue. Het open ontwerp zorgt voor directe hitte en zicht op het vuur, vergelijkbaar met het principe van een BioBlaze of Ofyr. Hierdoor ontstaat een krachtige combinatie van koken en sfeer, midden in je buitenruimte.
Het 2 mm dikke cortenstaal is geschikt voor permanent buitengebruik. Na verloop van tijd vormt zich een beschermende roestlaag die het staal afsluit tegen verdere aantasting. Dit maakt elk exemplaar uniek in kleur en uitstraling. De vormgeving is strak en functioneel, met een open vuurkamer die warmte en licht rondom verspreidt.
De Le Maître BBQ & vuurkorf is uit te breiden met optionele accessoires. Met een bakplaat verander je het vuur in een plancha-opstelling voor vlees, vis en groenten. Met een wielenset verplaats je het toestel eenvoudig over terras of tuin. Zo stem je de vuurkorf af op jouw manier van buitenleven en koken.
| SKU | LMFPM |
|---|---|
| GTIN/ean | 7433605846897 |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 45 cm |